Vyberte stranu

O nás

Kia Michalovce, s.r.o. vznikla v roku 2004 ako autorizovaný predajca a servis vozidiel značky Kia pre región Zemplína. Výhodná poloha nášho showroomu a rodinné prostredie to bol základ na ktorom sme začali naše aktivity budovať.

Patríme do skupiny Motor-Car, ktorá sa zaoberá predajom a servisom značky Kia, ako aj ostatných svetoznámych značiek napr. Dodge, Jeep, Honda, Mercedes …

Ponúkame kvalitné služby v oblasti predaja a servisných služieb. Vždy sa snažíme ponúknuť to najlepšie pre našich zákazníkov. Naším cieľom je spokojný zákazník preto sa snažíme dôveru ktorú vložil pri kúpa auta značky Kia zachovať a budovať priateľský resp rodinný vzťah, aby sa rodina značky KIA rozrástla o spokojných členov.

Na Vašu návštevu sa teší odborne vyškolený personál na predajni aj v servise, ochotný poradiť a nájsť výhodnú ponuku pre Vás ako zákazníka. Za posledných 6 rokov sme uskutočnili veľa obchodov, kde na ich konci bol spokojný zákazník. To je cieľom, ktoré ho sa snažím držať.
Neváhajte a prídte si vyskúšať na vlastné oči naše vozidlá SLOVA-KIA.

Kia Michalovce, s.r.o. zmenila od 1.10.2013 obchodné meno na Motor – Car Michalovce, s.r.o.

Zároveň sme sa presťahovali do nových priestorov. Nájdete nás na Močarianskej ulici č.3 (budova Steel Team, vedľa predajne 3Trade).

Showroom

Kontakt

+421 911 261 151

Adresa

Močarianska 1451/3
071 01 Michalovce

Email

info@kiamichalovce.sk

Otváracie hodiny

Predaj nových vozidiel:
Pondelok – Piatok: 8:00 – 17:30
Sobota: 8:00 – 12:00

Servis vozidiel a predaj jazdených vozidiel:
Pondelok – Piatok: 8:00 – 16:30

Napíšte nám